no item!

“ROMIROS izvēlas labāko”

ROMIROS

ROMIROS – pazīstams latīnamerikāņu mūzikas izpildītājs Latvijā, Romāns Jakubovs no Rīgas.

Daudzu prēmiju un godalgu laureāts, tai skaitā prēmijas "ZELTA ŠLĀGERS 2003".

"ROMIROS" specializējas deju mūzikā ar romantiskiem tekstiem.

1998.gadā Romans Jakubovs kļuva par „Romirosu”. Startam tika organizētas uzstāšanās klubos un deju laukumos valstī, kas arī nospēlēja svarīgu lomu viņa uzkāpšanai Latvijas mūzikas olimpā kā vienīgajam Baltijas valstu izpildītājam rumba – flamenko stilā, ar autentisku skanējumu, kurš pārsteidza klausītājus pat Centrālajā Amerikā.

Romāna repertuārā ir tādi pasaulslaveni hīti, kā VOLARE, BAMBOLEO, DJOBI DJOBA, ESCUCHA ME, BESSA ME MUCHO, A MI MANERA (MY WAY – Frank Sinatra) un daudzas citas kompozīcijas.

Romāns Jakubovs – "ROMIROS" vokālists, ģitārists, komponists, tekstu autors, aranžētājs.

No 2011.gada "ROMIROS" popularitāte Latvijā aug ar katru gadu un ir saistīta ar augstu reitingu autordziesmām, kas skan visās Latvijas krievvalodīgās radiostacijās.

15 gadu garumā viss repertuārs tiek izpildīts tikai dzīvā izpildījumā!

Flamenko

Flamenko – tas ir ceļojums sevis dziļumos uz sirsnību un iekšējo balsi. Flamenko mūzika – tā ir sirds atklāsme, ekspresija, kaisle, tveices temperaments, straujš raksturs, bet Flamenko dziesmas – dzīves vēsture, mīlestība, greizsirdība un vesela pārdzīvojumu gamma.

Flamenko izpildītājs saucas „kantaors” (dziedātājs), „tokaors” (ģitārists).

2010.gadā spāņu Flamenko pasludināts UNESCO par Vispasaules cilvēces mantojumu.

 

Romiros

Skatuviskais vārds radās no vārda Romans, spāņu variantā Romiros.

Romans dzimis Rīgā (Latvijā), 1975.gadā, pa tēva līnijai muzikantu ģimenē. Tēvs Aleksandrs Jakubovs Hudusa dēls (fleita, saksofons, taustiņi), ilgus gadus bija džazbenda vadītājs. No piecu gadu vecuma Romans spēlēja fortepiano un ceļoja ar tēvu izbraukuma koncertos.Tēvs pieradināja dēlam mīlestību mūzikai. 15 gadu vecumā Romans pirmo reizi paņēma rokās mātes dāvināto ģitāru. 21 gada vecumā savāca savu muzikantu kolektīvu šajā mūzikas novirzienā, kurs līdz šīm laikam paliek par vienīgo šāda žanra kolektīvu Baltijā.